"Jak być dobrym biznesmenem i z powodzeniem realizować swoje plany?"

Jesteś przedsiębiorcą?

A może dopiero zamierzasz spróbować swoich sił w biznesie?

Szukasz dobrych rad, które pomogą Ci osiągnąć sukces? 

Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś TAK, to bezpłatny kurs e-mailowy "7 dobrych rad - Jak nie "sparzyć się" w biznesie?" jest właśnie dla Ciebie.

 

Darmowy kurs e-mailowy

"7 dobrych rad - Jak nie sparzyć się w biznesie?"

E-mail:  
Imię:     
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Zapisało się już 2449 osób

 

Poczytaj opinie innych na temat tego bezpłatnego kursu:

"Dziękuje za przesyłane dobre rady biznesowe. Były dla mnie bardzo interesujące i nie sztampowe. Czuć w nich było głębsze i profesjonalne rozumienie biznesu. Będą mi zapewne pomocne, tak jak i Pańska wiedza, w kreowaniu nowych możliwości, szczególnie w odniesieniu do konkretnych przypadków."

January Piosta, ekonomista

" ... Było ciekawie, zwięźle. Takie teksty prowokują do dalszych poszukiwań. I chyba o to chodzi..."

oraz

" ... Pański kurs uświadomił mi przede wszystkim możliwości, jakie daje posługiwanie się wekslami. To temat, który już zacząłem przyswajać. Dziwne jest, że o wekslach i ich możliwościach zastosowania nie uczy się w szkołach. To wielki błąd ... . Książek pisanych *ludzkim językiem* też brak. Może Pan nadrobi braki?..."

Mirosław Gągalski, przedsiębiorca/gastronomia

" ... Rady proste ale niezbędne. Niby wszystko się wie, nic nowego ale stosować jakoś się zapomina. Bardzo ciekawe były uwagi na temat zabezpieczeń finansowych i spółek. Całość  kursu spójna, logiczna i podana w sposób bardzo przystępny. Polecam każdemu kto rozpoczyna własny biznes i tym którzy nie wiedzą dlaczego nie mają sukcesów."

Alina Semler

" ... wiele użytecznych informacji zyskałem. Podobało mi
się, że te informacje były rzeczowe i "bez owijania w bawełnę". Na niektóre sprawy inaczej patrzę (szczególnie gdy chodzi o zastosowanie weksli jako zabezpieczenia). Jeszcze wiedzy zawartej w tym kursie nie zastosowałem (jestem świeżo po kursie), ale pewnie nie omieszkam jej zastosować w przyszłości."

Marek

" ... Bardzo konkretnie streszczone informacje. Bardzo przydała mi się informacja o zabezpieczeniach finansowych. Korzystając z kursu byłam na etapie szukania konkretnych informacji nt. poręczenia wekslowego, ponieważ nasz firma zaczęła współpracę z firmą zagraniczną, która zaproponowała nam poręczenie jako formę zabezpieczenia."

Agnieszka Obarska, księgowa/dział windykacji  

"Zaskoczyła mnie przystępność tekstu. Bałem się, gdy podawałem adres e-mail, że będę miał problemy ze zrozumieniem lekcji jako laik prawny, jednak było odwrotnie."

Piotr Wnuk - Lipiński, e-biznesmen

" ... Jestem bardzo zadowolona z Pańskich rad. ... Mój mąż zastanawia się nad założeniem własnego biznesu, a konkretnie firmy remontowo - wykończeniowej i miała być to chyba spółka. On to tak bynajmniej widział. Ja nie jestem za zakładaniem spółek, ale teraz wiem jak tego uniknąć i w jaki sposób można rozwiązać ten problem. Świetnie przedstawione opisy poszczególnych spółek - bardzo przydatne. Poza tym bardzo ciekawa była rada na temat zabezpieczania transakcji. Jestem bardzo wdzięczna, za przesłanie tych rad i wierzę, że będę świetnym doradcą męża w zakładaniu własnego biznesu, a wszystko dzięki Pana radom."

Marta Cyra, pracownik biurowy  

" ... Pana porady pozwalają uniknąć prostych błędów, a fatalnych w skutkach."

Ewa Brandt  

"Dziękuje za szereg rad, które rzeczywiście mogą się przydać ale tylko pod warunkiem ich stosowania."

Łukasz Waniak, Dyrektor ds. windykacji  

"Podczas kursu dowiedziałem się, że jest coś takiego jak spółka cicha. Konsekwencją tej wiedzy jest przygotowywanie się do założenia takiej spółki. Z dużym zainteresowaniem czytałem o wekslach. Teraz tę wiedzę pogłębiam, aby korzystać z weksli jak najczęściej."

Wojciech Ziemiński, ekonomista, prywatny inwestor  

" Jasny, rzeczowy, logiczny wykład, wiedza zawodowa i psychologiczna (ważne dla startujących w biznesie), dobry język, kultura bycia i pracy, a także osobisty, a nawet ciepły, stosunek do klienta. Jesteś przekonujący, wierzę, że zależy Ci na moim powodzeniu w biznesie, czuję się "zaopiekowana", jak powiedzieliby Niemcy. I mam chęć nadal z Tobą pracować. Twój kurs dał mi solidną porcję spokoju, pewności siebie i optymizmu."

Alicja Solska, filolog, agent literacki, właścicielka agencji autorskiej

 

Kalkulacja biznesowa jest tutaj prosta:

kurs jest bezpłatny

możesz się z niego dowiedzieć ciekawych i bardzo praktycznych informacji

w razie najmniejszych wątpliwości, bez najmniejszych problemów możesz się z niego wypisać.

Skoro więc nie ma żadnego ryzyka, a można dużo zyskać, to warto się zapisać na darmowy kurs e-mailowy pt. "7 dobrych rad - Jak nie sparzyć się w biznesie?".

 

Darmowy kurs e-mailowy

"7 dobrych rad - Jak nie sparzyć się w biznesie?"

E-mail: 
Imię:     
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Zapisało się już 2449 osób

 

Warto poszerzać swoją wiedzę. To prawda aktualna szczególnie w biznesie.

"7 dobrych rad - Jak nie "sparzyć się" w biznesie?" to darmowy kurs e-mailowy.

Na kurs ten składa się 7 e-maili. Codziennie, przez 7 dni od dnia zapisania się na ten kurs na wskazane konto e-mail przesyłany jest e-mail z jedną częścią kursu.

Warto zaznajomić się z całym kursem. Każdy niezależnie od stopnia swojego doświadczenia, znajdzie w tym kursie wartościowe informacje. Informacje te prowadzą  do sukcesu w biznesie.

  W ciągu kilku minut na wpisany przez Ciebie adres e-mail zostanie doręczona wiadomość, w której trzeba potwierdzić zgodę na wpisanie się  na listę mailingową. W tym celu należy kliknąć na link  umieszczony w tej wiadomości. Po powyższym potwierdzeniu zostanie Ci doręczona pierwsza część kursu. Następne części kursu będą dostarczane codziennie na wskazany adres e-mail.

Zapraszam serdecznie do zapisywania się na ten bezpłatny kurs i życzę powodzenia biznesie.

 

 

 

radca prawny

i właściciel serwisu internetowego www.zdg.pl

Ps.

Zapisując się na kurs nic nie ryzykujesz. Jeżeli coś Ci się nie spodoba, to w każdej chwili możesz się z tego kursu wypisać. Pamiętaj o tym. 

 

 

Darmowy kurs e-mailowy

"7 dobrych rad - Jak nie sparzyć się w biznesie?"

E-mail:  
Imię:     
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Zapisało się już 2449 osób

 

 

Darmowe   Strona główna   Regulamin   Płatność   Nota prawna   Polityka prywatności   Prawa autorskie

O firmie   Kontakt   Poleć serwis znajomemu

Copyrights © 2004 - 2012 Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

 

Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

biuro@zdg.pl  

ul. Jana Kilińskiego 10, 07 - 410 Ostrołęka

tel. 0 608 401 322, tel./fax. (029) 764 95 53

NIP: 585-137-05-50    REGON: 551299021