Tel. 608 401 322, e-mail: biuro@zdg.pl


Rozwiązania których szukasz

Strona główna Artykuły Płatność O firmie Nota prawna Kontakt
 
 
Oferta usług
 
Weksel:
sprawy sądowe
zastosowanie weksla
 
Sprawy cywilne:
Sprawy o zapłatę
Przedawnienie
Odszkodowania
Egzekucja komornicza
Spadki
Darowizna/Dożywocie
 
Kredyty frankowe
 
Sprawy małżeńskie:
Rozwód
Podział majątku małżonków
Odpowiedzialność za długi małżonków
Intercyzy
 
Nieruchomości:
Zasiedzenie
Rozgraniczenie
Podział współwłasności
Służebność przesyłu
Droga konieczna
Księgi wieczyste
 
Sprawy karne:
Obrona
Reprezentacja
Dozór elektroniczny
 
Spółki
Spółka cicha
Przekształcanie spółek
 
Ochrona majątku
dla Kapitału
dla Przedsiębiorców
dla Wspólników
Konkubenci
Darczyńcy
 
Opinie prawne
 
 
 
 

 

 

                           Nota prawna            Prawa Autorskie            Polityka prywatności

NOTA PRAWNA

Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński, zwana dalej ZDG, jako właściciel  serwisu zdg.pl dokłada wszelkich starań aby prezentowane na stronach serwisu treści były zgodne z obowiązującym w Rzeczypospolitej Polskiej prawem. Prawo to jednak nieustannie się zmienia. Zmienia się także sytuacja na rynku. Z tych powodów, a także ze względu na ryzyko związane z komunikacją elektroniczną treści zawarte w serwisie mogą być nieaktualne, niepełne lub mogą posiadać inną wadę.  Dlatego właściciel serwisu zdg.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania prezentowanych informacji.  

Przed podjęciem jakichkolwiek działań w oparciu o informacje prezentowane w serwisie zdg.pl zalecam skonsultowanie się z odpowiednim w danej dziedzinie specjalistą. Informacje prezentowane w serwisie zdg.pl nie zastępują takiej konsultacji. Zawarte w serwisie zdg.pl moje rady są tylko moją własną opinią, na tematy których te opinie dotyczą. Mimo że prezentuje praktyczne informacje to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Rady te powinny być bardzo szczegółowo analizowane pod względem zasadności zastosowania ich w danej sytuacji faktycznej i prawnej.  Zastosowanie przedstawionych informacji odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność czytelnika.

Wszelkie informacje podane w trakcie korzystania z usług firmy ZDG  zostaną wykorzystane tylko do celów wewnętrznych firmy ZDG, zgodnie z Polityką Prywatności firmy ZDG.

Informacje handlowe na stronach serwisu zdg.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Informacje te stanowią zaproszenie do rozpoczęcia rokowań.

 

PRAWA AUTORSKIE

Prawa autorskie do zawartości serwisu internetowego zdg.pl i wszelkich publikacji prezentowanych w tym serwisie należą do Marka Zwolińskiego, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i  rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą znaną technice części lub w całości serwisu zdg.pl oraz publikacji prezentowanych w tym serwisie  jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Markiem Zwolińskim.

Marek Zwoliński zezwala na kopiowanie publikacji prezentowanych w serwisie zdg.pl tylko w celach prywatnych.

Marek Zwoliński zezwala na rozpowszechnianie tylko tych publikacji, które zawierają odpowiednie zezwolenie wyrażone w ich treści, pod warunkiem, że kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem z zezwoleniem. 

W prawie autorskim istnieje pojecie "dozwolonego użytku". Polega ono na wykorzystaniu krótkiego fragmentu dzieła z podaniem jego autora i źródła - czyli zamieszczaniu cytatów. W związku z tym cytując fragmenty serwisu zdg.pl lub fragment publikacji prezentowanej w tym serwisie proponuję zamieszczać  notatkę o następującej strukturze: "cytowany fragment - autor Marek Zwoliński, www.zdg.pl"

Tłumaczenia zawartości serwisu zdg.pl i wszelkich publikacji prezentowanych w tym serwisie jest możliwe tylko po uzyskaniu zgody Marka Zwolińskiego wyrażonej na piśmie.

Wykorzystywanie materiału objętego prawem autorskim bez zgody autora  albo niezgodnie z powyższymi zastrzeżeniami jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych. Osiąganie korzyści może wpłynąć na wysokość i formę odszkodowania zasądzonego przez sąd, ale nie zmienia to samego faktu złamania praw autorskich. Już przy samym rozpowszechnianiu bez zezwolenia może ucierpieć wartość handlowa oryginału, jakakolwiek by ona wcześniej nie była.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem danych osobowych jest:

Marek Zwoliński prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński, ul. Mazowiecka 1E, 07 - 410 Ostrołęka, tel. (29) 764-28-82, e-mail: biuro@zdg.pl 

Cel przetwarzania danych osobowych:

Wykonywanie usług świadczonych przez Marka Zwolińskiego, realizacja zamówionych treści, kontakt i wymiana informacji z kontrahentem lub osobą zainteresowaną skorzystaniem z usług Marka Zwolińskiego i informacji przez niego prezentowanych oraz analiza korzystania z serwisu internetowego przez odwiedzających. 

Kategorie przetwarzanych danych:

Aby powyższe cele mogły być realizowane przetwarzam następujące dane osobowe jeśli zdecydujesz się mi je podać: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej (tzw. adres e-mail), numer telefonu.

Podczas wizyty w serwisie automatycznie zbierane są dane dotyczące tej wizyty zawarte w tzw. plikach cookies i z nich wynikające. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Okres przetwarzania danych osobowych:

Ustalenie konkretnego okresu w jakim przetwarzane są powyższe dane nie jest możliwe. Powyższe dane będą przetwarzane w okresie niezbędnym do realizacji celów w jakich zostały uzyskane.

Zaprzestanę przetwarzania tych danych gdy tego zażądasz, a jednocześnie przepisy prawa nie będą mi nakazywały odmowy takiemu żądaniu.

Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji informacji dostarczanych przez Marka Zwolińskiego, jeśli wcześniej na taka subskrypcje wyraziłeś zgodę.    

Uprawnienia użytkownika:

Masz prawo do:

- domagania się dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

- wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,

- domagania się zawężania zakresu w jakim przetwarzamy Twoje dane osobowe,

- domagania się przeniesienia Twoich danych osobowych.

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie danych osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych).

 

Korzystający z informacji zawartych w serwisie zdg.pl i korzystający z usług firmy Kancelaria Prawna  Radca Prawny Marek Zwoliński, zwanej dalej ZDG akceptuje zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.

Jeżeli nie zgadzają się Państwo z niniejszą Polityką Prywatności, to proszę nie odwiedzać serwisu zdg.pl i nie nabywać produktów i usług firmy ZDG.

Firma ZDG zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystująca w jakikolwiek sposób serwis zdg.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: firma ZDG nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisu zdg.pl i firmy ZDG.

Szanuję Państwa prywatność. Dlatego w każdej chwili mogą Państwo wysłać mi e-mail z żądaniem wykreślenia Państwa adresu e-mail z listy prowadzonej przez firmę ZDG.

W czasie korzystania z serwisu zdg.pl mogą zostać Państwo poproszeni o podanie swoje adresu e-mail. W przypadku formularzy dotyczących zamówień zostaną Państwo poproszeni o podanie także innych danych. Wymagane dane są konieczne do korzystania z prezentowanych produktów i usług oraz do zrealizowania i opłacenia zamówienia. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność której te dane dotyczą.

Uzyskane adresy e-mail mogą być dodawane do listy mailingowej firmy ZDG.

Firma ZDG zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których adresy e-mail uzyskała w związku z działalnością serwisu zdg.pl . Pod pojęciem "niezapowiedzianych wiadomości" rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do działalności firmy ZDG, nie komercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste, itp.) oraz informacje komercyjne związane z działalnością firmy ZDG.


radca prawny Marek Zwoliński
tel./fax 29 764 28 82
tel. kom 608 401 322
e-mail:
biuro@zdg.pl
 


 

 

wróć do początku strony

 

Strona główna   Regulamin   Płatność   Nota prawna   Polityka prywatności   Prawa autorskie

O firmie   Kontakt   Poleć serwis znajomemu

Copyrights © 2004 - 2024 Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

 

Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

biuro@zdg.pl  

ul. Mazowiecka 1E, 07 - 410 Ostrołęka

tel. 608 401 322, tel./fax. (29) 764 28 82