Tel. 608 401 322, e-mail: biuro@zdg.pl


Rozwiązania których szukasz

Strona główna Artykuły Płatność O firmie Nota prawna Kontakt
 
 
Oferta usług
 
Weksel:
sprawy sądowe
zastosowanie weksla
 
Sprawy cywilne:
Sprawy o zapłatę
Przedawnienie
Odszkodowania
Egzekucja komornicza
Spadki
Darowizna/Dożywocie
 
Kredyty frankowe
 
Sprawy małżeńskie:
Rozwód
Podział majątku małżonków
Odpowiedzialność za długi małżonków
Intercyzy
 
Nieruchomości:
Zasiedzenie
Rozgraniczenie
Podział współwłasności
Służebność przesyłu
Droga konieczna
Księgi wieczyste
 
Sprawy karne:
Obrona
Reprezentacja
Dozór elektroniczny
 
Spółki
Spółka cicha
Przekształcanie spółek
 
Ochrona majątku
dla Kapitału
dla Przedsiębiorców
dla Wspólników
Konkubenci
Darczyńcy
 
Opinie prawne
 
 
 
 

 

O FIRMIE

 

Nazywam się Marek Zwoliński. Jestem radcą prawnym i właścicielem serwisu zdg.pl .


  Najkrócej rzecz ujmując, zajmuję się rozwiązywaniem problemów moich klientów oraz doradzam co zrobić żeby tych problemów unikać.  Wyjaśniam jak wygląda sytuacja, przedstawiam alternatywy postępowania oraz pomagam wybrać najlepszą z nich.

Moje usługi świadczę w Sądach i innych instytucjach, reprezentując moich klientów jako ich pełnomocnik i obrońca.

Pomagam także moim klientom udzielając im porad prawnych, sporządzając opinie prawne, umowy i inne dokumenty prawne, towarzysząc im w negocjacjach i kontaktach z kontrahentami, sporządzając plany i strategie działania, które chronią ich interesy.     

Egzamin radcowski zdałem w roku 2012, ale działalność gospodarczą polegającą na usługach doradczych świadczę od 2003 roku. Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim.
 

radca prawny Marek Zwoliński foto

Specjalizuję się w  prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, w tym również w relacjach do prawa karnego. Interesuję się szczególnie zagadnieniami związanymi z obrotem gospodarczym, wzajemnymi relacjami i powiązaniami między firmami oraz innymi podmiotami, negocjacjami, sposobami rozliczeń i rozwiązywaniem sporów na tym tle wynikłych, a także praktycznym stosowaniem skomplikowanych instrumentów finansowych i prawnych.

Zajmuje się również sprawami typowo karnymi. 

W skład zespołu mojej kancelarii prawnej wchodzę ja (radca prawny Marek Zwoliński) oraz aplikant radcowski. W razie potrzeby współpracuję również z fachowcami w innych dziedzinach.

Staram się realizować zlecenia w takim zakresie w jakim jest to konieczne do kompleksowego rozwiązania danej sprawy.  Wykonuje jednorazowe zlecenia, jak też prowadzę stałą obsługę prawną firm. Zależy mi na rzeczywistym rozwiązaniu powierzonego mi zagadnienia.

Staram się rzetelnie, w sposób najbardziej wskazany i terminowo realizować powierzone mi zlecenia. Lojalność wobec klienta oraz poufność przekazywanych mi informacji są priorytetowymi zasadami w mojej działalności. 

Moim celem jest aby usługi przeze mnie świadczone stały na wysokim poziomie merytorycznym. W sposób maksymalnie kompletny staram się przedstawić zagadnienia, których wyjaśnienia się podejmuje.  

Rzadko trafia się sprawa, którą można załatwić "od ręki". Można być ekspertem w danej dziedzinie, mimo to jednak każda nowa sprawa to nowy stan faktyczny. Można rozwiązać dziesiątki podobnych spraw ale nawet drobny, mało istotny zdawałoby się szczegół może spowodować (i najczęściej powoduje), że dana sprawa nabiera zupełnie innego kształtu. Dlatego do każdej sprawy podchodzę z taką samą starannością.

Cena za moje usług jest uzasadniona wkładem pracy, czasu, wysiłku i starań niezbędnych do rzetelnego wykonania usługi. Każdą sprawę trzeba bowiem gruntownie przemyśleć i to najlepiej kilkakrotnie. Problemy którymi się zajmuję są najczęściej skomplikowane i zawiłe. Wymagają dokładnego przeanalizowania każdego aspektu danej sprawy. 

 

 

radca prawny Marek Zwoliński
tel./fax 29 764 28 82
tel. kom 608 401 322
e-mail:
biuro@zdg.pl
 


wróć do początku strony

 

Strona główna   Regulamin   Płatność   Nota prawna   Polityka prywatności   Prawa autorskie

O firmie   Kontakt   Poleć serwis znajomemu

Copyrights © 2004 - 2024 Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

 

Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

biuro@zdg.pl  

ul. Mazowiecka 1E, 07 - 410 Ostrołęka

tel. 608 401 322, tel./fax. (29) 764 28 82