SPÓŁKA Z O.O. W JEDEN DZIEŃ - usługa dzięki której możesz rozpocząć działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. od razu, nie czekając na jej rejestrację w KRS-ie i załatwienie innych formalności.

 

 

"Jak w jeden dzień zacząć prowadzić spółkę z o.o. i od razu cieszyć się biznesem ?"

 

Mamy plan na ciekawe i zyskowne przedsięwzięcie, które chcemy prowadzić w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.).

Założenie spółki z o.o., jej rejestracja w KRS-ie, uzyskanie numerów REGON, NIP dla spółki i zarejestrowanie jej jako płatnika podatku VAT, trwa w najlepszym wypadku ok. 4 tygodni. Jednak w praktyce najczęściej dużo dłużej. A wszystkich tych formalności trzeba dopełnić, żeby móc prowadzić biznes.

Często jest to czas, którego nie mamy. Nie możemy więc zaakceptować tak długiego oczekiwania. Biznes nie lubi czekać. Dobre okazje mają to do siebie, że mijają, i że pojawiają się rzadko.

Dlatego dobrze by było móc rozpocząć działalność jak najszybciej. Najlepiej od razu, gdy już jest taka potrzeba, bez oczekiwania związanego z załatwieniem wszystkich w/w formalności.

Ale czy jest to możliwe? Otóż TAK. Przy współpracy ze mną jest to możliwe.

Dzięki współpracy ze mną, mogą Państwo rozpocząć prowadzenie biznesu jako spółka z o.o. praktycznie od razu. Bez oczekiwania na załatwienie skomplikowanych i złożonych formalności. Wystarczy tylko się ze mną umówić, i spotkać u notariusza w celu podpisania odpowiedniej umowy.

Oferuje Państwu usługę, dzięki której od razu mogą Państwo rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z o.o.. W ciągu jednego dnia mogą się Państwo stać właścicielami spółki, która od razu może zaciągać wszelkie zobowiązania, może być stroną różnorodnych stosunków prawnych, może wystawiać faktury VAT i prowadzić księgi rachunkowe.

 

Jeżeli wyżej opisana wizja jest dla Państwa atrakcyjna, to proszę o kontakt telefoniczny:

tel. 29 764 95 53

lub

tel. kom. 608 401 322

(najczęściej jestem dostępny pod tym drugim numerem)

albo

wyślij mi e-mail na adres biuro@zdg.pl

 

W trakcie rozmowy wyjaśnię Państwu szczegóły tego przedsięwzięcia, jego zalety, moją cenę i pozostałe koszty.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć skorzystania z mojej usługi, to sporządzę odpowiednie dokumenty i przedstawię je Państwu do przeanalizowania. Gdy je Państwo zaakceptują, to umówimy się na spotkanie u notariusza, żeby sfinalizować transakcję.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. 

 

 

 

 

właściciel firmy Zwoliński Doradztwo Gospodarcze

i serwisu internetowego www.zdg.pl

 


 

wróć do początku strony

 

Darmowe   Strona główna   Regulamin   Płatność   Nota prawna   Polityka prywatności   Prawa autorskie

O firmie   Kontakt   Poleć serwis znajomemu

Copyrights © 2004 - 2011 Zwoliński Doradztwo Gospodarcze

 

Zwoliński Doradztwo Gospodarcze biuro@zdg.pl  

ul. Jana Kilińskiego 10, 07 - 410 Ostrołęka

tel. 608 401 322, tel./fax. (29) 764 95 53

NIP: 585-137-05-50    REGON: 551299021