WEKSEL PRACOWNIKA - praktyczny poradnik dzięki któremu Ty jako pracownik, zapewniasz sobie bezpieczeństwo przy podpisywaniu weksla in blanco wręczanego pracodawcy. To podstawowe i konieczne zabezpieczenie pracownika.

 

 

"Weksel pracownika - czyli bezpieczne podpisywanie weksli in blanco przez pracowników" - Marek Zwoliński

Cena: dziś tylko 47 zł

Gwarancja satysfakcji: 30 dni

Forma: praktyczny poradnik w formie elektronicznej (plik w formacie PDF)

 

 

 


"Ty też możesz śmiać się z pracowników którzy ryzykują podpisując weksle in blanco, jeśli zamówisz mój poradnik !"

 

Często gdy podejmujesz nową pracę pracodawca uzależnia zawarcie umowy o pracę od podpisania przez Ciebie weksla in blanco. Nie masz wtedy wyboru, bo jeśli chcesz mieć tę pracę, to musisz podpisać ten weksel in blanco. Jeśli odmówisz podpisania tego weksla, to z reguły nie dostaniesz pracy.

                Także gdy już pracujesz, może przyjść do Ciebie pracodawca i zażądać podpisania weksla in blanco. I tak jak wyżej, od podpisania tego weksla najczęściej zależy czy będziesz dłużej pracował.

                Najczęściej boisz się podpisać ten weksel in blanco. Po prostu nie wiesz co to jest ten weksel. Nie wiesz jakie są skutki podpisania tego weksla. Nie wiesz czy to jest dla Ciebie bezpieczne. Być może myślisz sobie, że pracodawca chce mieć na Ciebie jakiegoś haka, i dlatego chce żebyś podpisał ten weksel. Pojawia się więc strach ale jednocześnie wiesz, że jeśli chcesz pracować, to musisz podpisać ten weksel.   

                Sytuacja jest więc stresująca.  

Masz podwójne szczęście. Po pierwsze dostałeś pracę lub już ją masz. A po drugie trafiłeś tutaj ... Powinieneś się cieszyć. Nie żartuje.

Twoja sytuacja może wyglądać tak dobrze, jak to poniżej opisuje.

Dostajesz pracę.

Może jest to praca, której po prostu potrzebujesz, bo musisz się jakoś utrzymać, zarobić na rodzinę i przyszłość dzieci. A może właśnie o takiej pracy marzyłeś. Bo ta praca, to Twoja pasja i realizujesz się w niej. Nie ważne jakie są Twoje powody. W każdym razie cieszysz się, bo masz pracę i chcesz ją spokojnie wykonywać.

Pracodawca w pewnym momencie wręcza Ci weksel in blanco i chce żebyś go podpisał. Jesteś ostrożny i wiesz, że z beztroskim podpisaniem weksla mogą się wiązać dla Ciebie bardzo przykre konsekwencje. Na szczęście dbasz o swoje interesy i zanim ten weksel podpiszesz, zamawiasz poradnik pt. "Weksel pracownika-czyli bezpieczne podpisywanie weksli in blanco przez pracowników". Dowiadujesz się z tego poradnika co trzeba zrobić by być bezpiecznym, gdy chcesz taki weksel podpisać. A chcesz, bo przecież chcesz pracować.

Korzystasz więc z moich wskazówek, które sprawiają, że podpisanie weksla nie zwiększa Twojego ryzyka. Bez obaw podpisujesz weksel. Pracodawca ma Twój weksel, a Ty dalej masz dobrą pracę i tak bardzo ważne dla Ciebie bezpieczeństwo. Wszyscy są więc zadowoleni.

Potem nic się nie zmienia. Wszystko jest jak do tej pory. Pracujesz tak jak pracowałeś. Po pracy zajmujesz się sobą, rodziną, dziećmi lub bliska osobą. Nie martwisz się co może stać się z Twoim wekslem, bo wiesz że zachowałeś się w taki sposób, który zapewnił Ci bezpieczeństwo.

Jesteś dobrym pracownikiem i znasz się na swojej robocie. Rynek Cię zauważa i docenia. Pojawia się więc wizja nowej, lepszej pracy. Postanawiasz że pora rozstać się z dotychczasowym pracodawcą. Robisz to bez obaw. Właśnie tak, bez obaw, mimo że przecież pracodawca posiada podpisany przez Ciebie weksel in blanco. Nie boisz sie jednak, bo jesteś pewny, że jeśli chodzi o ten weksel, to nie ma dla Ciebie żadnego zagrożenia. Nie grozi Ci nic poza tym, co i tak może domagać się od Ciebie Twój pracodawca. Weksel nie sprawia dla Ciebie żadnego dodatkowego zagrożenia. Jesteś spokojny, bo wyeliminowałeś możliwość pojawienia się przykrych niespodzianek związanych z Twoim wekslem.

Zaczynasz nową, lepszą pracę ... Znów powtarza się motyw z wekslem, ale Ty wiesz jak postąpić, żeby podpisać weksel bez ryzyka i niepewności. I znowu pracujesz z głową wolną od zmartwień związanych z wekslem. Itd., itd. ...

Właśnie tak dobrze może wyglądać Twoja sytuacja, gdy przed podpisaniem weksla in blanco zamówiłeś poradnik pt. "Weksel pracownika - czyli bezpieczne podpisywanie weksli in blanco przez pracowników".

Nie będę Ci natomiast pisał, jak będzie wyglądała Twoja sytuacja, gdy podpiszesz weksel nie korzystając ze wskazówek zawartych w poradniku pt. "Weksel pracownika - czyli bezpieczne podpisywanie weksli in blanco przez pracowników". Na pewno wiesz, że często będzie to zupełnie inna sytuacja od opisanej powyżej. Nie będzie w niej bezpieczeństwa, spokoju i pewności. 

Po prostu bądź mądry przed szkodą. A nie płacz i nie narzekaj jak to zwykle bywa, po szkodzie.

Jeśli więc cenisz swoje bezpieczeństwo i dbasz o swoje interesy, to już teraz zamów bardzo praktyczny poradnik pt. "Weksel pracownika - czyli bezpieczne podpisywanie weksli in blanco przez pracowników".

 

 

 

radca prawny

i właściciel serwisu internetowego www.zdg.pl

 

"Weksel pracownika - czyli bezpieczne podpisywanie weksli przez pracowników" - Marek Zwoliński

Cena: tylko 47 zł

Forma: praktyczny poradnik w formie elektronicznej (plik w formacie PDF)

 

 


PS.

"Całkowite bezpieczeństwo transakcji

- 30 dniowa gwarancja satysfakcji"

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to wiedz o tym, że możesz bez żadnych obaw zamówić ten poradnik, ponieważ otrzymujesz ode mnie 30 dniową gwarancje satysfakcji.

Jeżeli w ciągu 30 dni od dnia wpłaty pieniędzy uznasz, że jesteś niezadowolony z tego zakupu, to wystarczy że zawiadomisz mnie o tym, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze, które zapłaciłeś mi za ten poradnik - tak właśnie działa 30 dniowa gwarancja satysfakcji.

Widzisz więc, że zakup tego poradnika jest całkowicie bezpieczny, bo Ty niczym nie ryzykujesz.

Zamawiając ten poradnik możesz tylko zyskać.


 

wróć do początku strony

 

Darmowe   Strona główna   Regulamin   Płatność   Nota prawna   Polityka prywatności   Prawa autorskie

O firmie   Kontakt   Poleć serwis znajomemu

Copyrights © 2004 - 2016 Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

 

Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

biuro@zdg.pl  

ul. Jana Kilińskiego 17, 07 - 410 Ostrołęka

tel. 608 401 322, tel./fax. (29) 764 95 53

NIP: 585-137-05-50    REGON: 551299021