WINDYKACJA, wierzytelności, należności, dochodzenie wierzytelności, windykacja długu, ściąganie długów, rozumiane jako dochodzenie należności pieniężnych przed sądem - te zagadnienia są opisane w poradniku wierzyciela pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie". W poradniku tym opisane jest dochodzenie należności pieniężnych przed sądem - w postępowaniu nakazowym - w postępowaniu upominawczym - w postępowaniu uproszczonym - w postępowaniu w sprawach gospodarczych. Informacje zawarte w poradniku pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie" niezbędne są dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą.

 

 

 

 

"Jak odzyskać pieniądze w sądzie" - Marek Zwoliński

Cena: tylko 27 zł brutto (razem z podatkiem VAT)

Ilość stron: 118

Gwarancja satysfakcji: 30 dni

Spis treści - kliknij

Forma: poradnik w formie elektronicznej (plik w formacie PDF)

!!! sprawdź promocje !!!

windykacja

 


"Jak szybko i tanio odzyskać pieniądze w sądzie i radzić sobie z dłużnikami?"

 

W dzisiejszych czasach powstawanie zaległości w płatnościach za towary i usługi to codzienność każdego przedsiębiorcy.

Stosunkowo łatwo się sprzedaje. O wiele trudniej jest uzyskać zapłatę za sprzedany towar lub wykonaną usługę. Wiedzą o tym Ci wszyscy, którzy za swoją działalność nie dostają pieniędzy "do ręki". Łatwo jest sprzedać gdy kupujący nie musi od razu płacić. Z tego też względu takich kupujących jest w dzisiejszych czasach wielu. Dłużnik nie regulujący swoich zobowiązań zgodnie z umową jest dla wierzyciela ogromnym problemem. Jeżeli dłużnik nie spłaca swoich zobowiązań, to wcześniej czy później powstanie konieczność dochodzenia zapłaty przed sądem.

Wiadomym jest, że dochodzenie należności przed sądem na pewno nie jest rozwiązaniem idealnym. Idealnie jest wtedy, gdy kontrahent zgodnie z ustaleniami reguluje swoje zobowiązania. Jeżeli jednak dłużnik nie zachowuje się idealnie i  nie spłaca swojego długu dobrowolnie, to wierzyciel musi dochodzić zapłaty przed sądem.

Oczywiście jest jeszcze tzw. windykacja przedsądowa, posądowa i ogólnie rzecz biorąc windykacja polegająca na różnego rodzaju działaniach, mających na celu przekonanie dłużnika do spłaty jego długu. Tego typu windykacja jest jednak bardzo "delikatną sprawą". Lepiej samemu się nią nie zajmować i zlecić jej prowadzenie profesjonalistom. Bardzo łatwo bowiem w wyniku nierozważnych działań lub działając przeciwko "doświadczonemu dłużnikowi", wejść w konflikt z prawem. Wtedy nie dość, że nie odzyskamy naszych pieniędzy, to jeszcze będziemy mieć nowe kłopoty.

Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że o profesjonalnego windykatora (czy też firmę windykacyjną) jest bardzo trudno. Dlatego opisuję procedury, które z powodzeniem i jak najbardziej legalnie może stosować każdy wierzyciel. Może je stosować bez obawy, że popadnie w konflikt z prawem.

W niniejszym poradniku pokazuję Państwu jak należy postępować, gdy wierzytelności pieniężnych dochodzimy przed sądami powszechnymi:

w postępowaniu nakazowym,

w postępowaniu upominawczym,

w postępowaniu uproszczonym,

w postępowaniu w sprawach gospodarczych.   

Wiedza zawarta w publikacji pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie" przyda się każdej osobie prowadzącej działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie.

Dla każdej osoby która jest wierzycielem lub dopiero nim będzie niezbędnymi są informacje zawarte w publikacji pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie".

Jeśli nie wiedzą Państwo:

  jak postępować żeby w przyszłości łatwiej i sprawniej dochodzić swoich należności przed sądem,

jak zabezpieczyć się przed "wyprowadzeniem majątku" przez dłużnika,

do jakiego sądu wnieść pozew w celu odzyskania swoich pieniędzy,

w jakim trybie postępowania sądowego dochodzić zapłaty swoich należności,

na co zwracać uwagę formułując pozew,

co musi zawierać pozew aby sąd go nie odrzucił,

ile kosztuje złożenie pozwu,

a także nie znają Państwo odpowiedzi na wiele innych istotnych pytań dotyczących dochodzenia należności pieniężnych przed sądem,

  to na wszystkie powyższe pytania oraz na wiele innych związanych z tym tematem znajdą Państwo odpowiedzi w publikacji pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie". Już teraz zamów ten praktyczny poradnik:

!!! sprawdź promocje !!!

Przykładowe korzyści jakie Państwo uzyskają dokonując zakupu niniejszej publikacji:

uzyskają Państwo odpowiedź na wszystkie powyższe pytania

uzyskują Państwo swego rodzaju "praktyczny drogowskaz" prowadzący krok po kroku przez postępowanie sądowe

świadomie będą Państwo poruszać się w zawiłościach sądowego odzyskiwania należności

będą Państwo mogli samodzielnie prowadzić sprawy sądowe o odzyskanie należnych pieniędzy

będą Państwo działać rozsądnie, rozważnie, przewidując możliwe skutki tych działań

przy podejmowanych działaniach będą Państwo uwzględniać problemy mogące się pojawić w przyszłości

za cenę 27 zł uzyskają Państwo wiedzę, za którą u prawnika na konsultacjach trzeba by zapłacić co najmniej kilkaset złotych  

 

!!! sprawdź promocje !!!


Możesz bez żadnych obaw zamówić ten poradnik, ponieważ otrzymujesz ode mnie 30 dniową gwarancje satysfakcji.

Jeżeli w ciągu 30 dni od dnia wpłaty pieniędzy uznasz, że jesteś niezadowolony z tego zakupu, to wystarczy że zawiadomisz mnie o tym, a ja zwrócę Ci Twoje pieniądze - tak właśnie działa 30 dniowa gwarancja satysfakcji.

Widzisz więc, że zakup tego poradnika jest całkowicie bezpieczny, bo Ty niczym nie ryzykujesz.

Zamawiając ten poradnik możesz tylko zyskać.

Zacznij sobie radzić z dłużnikami i zamów ten przydatny poradnik.

!!! sprawdź promocje !!!


 

Życzę Państwu tylko  wypłacalnych dłużników.

 

 

 

radca prawny

i właściciel serwisu internetowego www.zdg.pl

 

P.S.

Uwaga! Jeśli zakupisz powyższą publikację, to otrzymasz jeszcze BONUS SPECJALNY, czyli 50 zł zniżki na konsultację e-mailową dotyczącą tematu tej publikacji!

Cena za standardową konsultację w takich sprawach wynosi 122 zł (brutto). Ty jednak dzięki zniżce zapłacisz tylko 61 zł (brutto)!

 

P.P.S.

Oczywiście możesz nie zamawiać tego poradnika i dalej "po omacku" próbować odzyskać swoje pieniądze lub też po prostu możesz nie robić nic.

Albo będzie tak jak do tej pory. Albo zaczniesz aktywnie działać i  odzyskasz Twoje pieniądze.

Wybór należy tylko do Ciebie.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to przypominam o 30 - dniowej gwarancji satysfakcji. Zamawiając poradnik nic więc nie ryzykujesz, a możesz dużo zyskać.

!!! sprawdź promocje !!!


PROMOCJA

Dokonując zakupu poradnika pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie", warto jednocześnie zakupić poradnik pt. "Wzory pism - dochodzenie należności przed sądem". Przedstawione w nim wzory pism stanowią doskonały przykład zastosowania w praktyce wiedzy zawartej w poradniku pt. "Jak odzyskać pieniądze w sądzie". Informacje zawarte w obydwu poradnikach, są kompleksowym opracowaniem zagadnienia odzyskiwania należności przed sądem. Jeden poradnik jest uzupełnieniem drugiego.  Wskazane jest aby obydwa poradniki nabyć razem.

Dodatkowo, jednocześnie kupując oba poradniki oszczędzają  Państwo 14 zł !!!

Oczywiście gwarancje dotyczące każdego z tych poradników obowiązują także, gdy zakupią Państwo te poradniki w promocji

Bonus specjalny dotyczy każdego z tych poradników. Korzystając z promocji zyskujesz więc dwie zniżki po 50 zł każda

               

27 zł + 27 zł = 54 zł

Kupując te poradniki osobno, za każdy z nich trzeba zapłacić po 27 zł. W ten sposób cena zakupu dwóch poradników wyniesie łącznie 54 zł. - ale dzięki promocji można kupić je dużo taniej, zaoszczędzając 14 zł, czyli ponad 25 % całej ceny

Promocja:

Kupując jednocześnie te dwa poradniki, płacą Państwo za nie łącznie 40 zł. W ten sposób oszczędzają Państwo 14 zł i otrzymują komplet poradników ułatwiających samodzielne dochodzenie należności przed sądem!!!

27 zł + 27 zł = 40 zł*

*Znak równości (=) jest tu oczywiście tylko znakiem umownym, który obrazuje korzyść ekonomiczną (oszczędność) wynikającą z jednoczesnego zamówienia powyższych poradników.

  Skorzystaj z promocji i     

 

 


 

UWAGA

Aby korzystać z publikacji elektronicznych wymagane jest zainstalowanie programu Adobe Acrobat Reader. Jeżeli program ten nie jest zainstalowany na komputerze, to można go ściągnąć tutaj:

  


 

wróć do początku strony

 

Darmowe   Strona główna   Regulamin   Płatność   Nota prawna   Polityka prywatności   Prawa autorskie

O firmie   Kontakt   Poleć serwis znajomemu

Copyrights © 2004 - 2016 Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

 

Kancelaria Prawna Radca Prawny Marek Zwoliński

biuro@zdg.pl  

ul. Jana Kilińskiego 17, 07 - 410 Ostrołęka

tel. 608 401 322, tel./fax. (29) 764 95 53

NIP: 585-137-05-50    REGON: 551299021